3 Boyutlu Poster Duvar Kağıtları

3BOYUTLU POSTER DUVAR KAĞITLARI

DECO GERGİ 3 Boyutlu Poster Duvar Kağıtları

Dilediğiniz bir duvara dilediğiniz ölçüde (Maksimum yükseklik: 3,20 Metre) dilediğiniz bir resimle 3 Boyutlu Poster Duvar Kağıdı uygulamasını hemen yapalım.

İster evinizde çocuğunuzun odasına isterseniz ofisinizde müdür odasına duvardan duvara tek parça poster duvar kağıdıyla arzu ettiğiniz her hangi bir görseli baskı yapabiliyoruz. Üstelik Ultraviyole baskı farkıyla Duvar Kağıdınız çok daha uzun yıllar (minimum 5 yıl) ilk günki gibi kalma garantili.

Ürünlerimize ait Kumaş ve Baskı Mürekkebi  kesinlikle insan sağlığına zararlı hiçbir etken madde barındırmaz. Kendi sağlığımıza nasıl önem veriyorsak müşterilerimizin sağlığı da bizim için önemlidir. Baskıda kullanılan boyalar (mürekkep) su bazlı boyalar olup, insan ve hayvan sağlığı için uygunluğu dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanmış orijinal markalı ve sertifikalı ürünlerdir. Kesinlikle kanserojen madde içermez. Daha ucuza üretmek adına merdiven altında üretilmiş ürünleri asla tercih etmedik ve etmeyiz. Bu nedenle kendi yaşam alanlarınıza ve sevdiklerinize ait yaşam alanlarına değer katmak için, ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

BASKI GÖRSELLERİ

DUVAR KAĞITLARIMIZ SOLMAZ, SARARMAZ VE KOLAY, KOLAY YIRTILMAZ

Her ölçüde ve her çeşit 3 Boyutlu Poster Duvar Kağıdı modeline yönelik sipariş vermek veya ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08 – 0535 688 70 94

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”