Transparan Gergi Tavan

TRANSPARAN GERGİ TAVANLAR

DECO GERGİ Transparan Gergi Tavan

Sade ve şıklıktan hoşlananların tercihi olan bu modelde tavan gergisi düz renktir ve üzerinde herhangi bir desen bulunmaz. Enerji kaynağından aldığı ışığı mekanın her köşesine eşit şekilde dağıtır. Transparan gergi tavanın ışık şiddeti diğer tüm gergi tavanlarda olduğu gibi direk göz teması halinde dahi gözleri yormaz ve rahatsız etmez.

Transparan ışıklı doku gergi tavanlar mekanlarda son derece etkin bir aydınlatma çözümü olmakla beraber sade, şık ve modern bir tasarım imkanı sunar. Gergi tavan sistemleri arasında oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alan transparan doku, hem sade hem de gösterişli dekorasyonlarda oldukça etkileyici sonuçların elde edilmesine olanak sağlar. Ayrıca alçı kutulama ve ışık bandı gibi uygulamalarda da daha çok transparan doku tercih edilmektedir. Alçı göbekler ve alçı kutulamalarda bırakılan boşluklar için bu malzeme oldukça idealdir.

Aydınlatma sistemlerinde kullanılan 3 çip 60’lık şerit led, uygulanan mekanlarda belirli bir enerji tasarrufu sağlamaktadır. Tasarrufların yanı sıra ışığı her yere eşit miktarlarda yansıttığı için kesinlikle gözleri yormaz. Dilediğiniz mekanlar transparan gergi tavan uygulaması sayesinde oldukça estetik bir görünüme kısa sürede sahip olur.

Transparan gergi tavan modelleri artık günümüzde sadece iş yerlerinde değil evlerde de rahatlıkla ve etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Transparan doku gergi tavan modellerini özellikle mutfaklarınızda daha geniş ve ferah bir ortam istediğinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yatak odaları, salonlar ve koridorlarda da aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm gergi tavan modellerinde olduğu gibi transparan ışıklı doku gergi tavanlarda yapılarınızda hiçbir ağırlığa sebep olmaz. Gergi tavan uygulamalarını sadece tavanlarda değil tüm yaşam alanlarınızın duvarlarında da kullanabilir yaşam alanlarınızı değiştirerek farklı ve göz alıcı mekanlar yaratabilirsiniz.

Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Ürün ve Hizmetlerimiz and tagged , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir