Kişiye Özel Her Boy Kanvas Tablo

KİŞİYE ÖZEL HER BOY KANVAS TABLO

DECO GERGİ Kişiye Özel Her Boy Kanvas Tablo

Kanvas Tablo ürünlerimiz; 1. Sınıf kaliteli kumaş ve orijinal ultraviyole mürekkep kullanılarak, yüksek çözünürlükte dijital baskı tekniği ile kendi atölyemizde titizlikle hazırlanmaktadır. Arzu ettiğiniz ölçülerde ve dilediğiniz bir resimle size özel resim tablosunu çok kısa sürede yapma şansına sahibiz.

30 ile 150 cm ebadında olan tüm tablo ürünlerinde 20 – 30 mm kalınlığında özel kurutulmuş ahşap şase (kasnak) kullanılmaktayız. Büyük ebatlarda bel verme, esneme gibi sorunları önlemek için daha kalın şase (kasnak) kullanıyoruz.

Özel bir talebiniz olmadığı sürece, tablolarımıza ait tüm model ve tüm ölçüler ITALYAN şasi olarak tabir edilen resimli kenar (resmin devamı) şeklinde üretilmektedir.

Ürünlerimize ait Kumaş, Baskı Mürekkebi ve Ahşap malzemeleri kesinlikle insan sağlığına zararlı hiçbir etken madde barındırmaz. Kendi sağlığımıza nasıl önem veriyorsak müşterilerimizin sağlığı da bizim için önemlidir. Baskıda kullanılan boyalar (mürekkep) su bazlı boyalar olup, insan ve hayvan sağlığı için uygunluğu dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanmış orijinal markalı ve sertifikalı ürünlerdir. Kesinlikle kanserojen madde içermez. Daha ucuza üretmek adına merdiven altında üretilmiş ürünleri asla tercih etmedik ve etmeyiz.

Kendi yaşam alanlarınıza ve sevdiklerinize ait yaşam alanlarına değer katmak için, ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Unutmayın; En küçük boyutta ki bir TABLO Ev, Ofis, Otel, Restoran, Hastane gibi tüm yaşam alanlarının iç mekan görsellik oranını % 100 arttırır ve aynı zamanda eşinize, dostunuza veya bir tanıdığınıza sizden kalıcı bir hatıra olur.

TABLO İÇİN GÖRSEL ARŞİVİ

KANVAS TABLOLARIMIZ, SOLMAZ, SARARMAZ VE KOLAY, KOLAY YIRTILMAZ

Her ölçüde ve her çeşit Kişiye Özel Kanvas Tablo modeline yönelik sipariş vermek veya ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08 – 0535 688 70 94

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”