Dijital Baskılı Gergi Tavan

DİJİTAL BASKILI GERGİ TAVANLAR

DECO GERGİ Dijital Baskılı Gergi Tavan

Gergi tavan modelleri arasında dijital baskılı gergi tavan modeli duvar ve tavan uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve en çok fark yaratan modeldir.

Dijital baskılı gergi tavan modelleri ortamda çarpıcı bir etkiye sebep olur. Dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlüklü görseller UV ultraviyole baskı sistemi ile uygulanır.

Gergi tavanın tüm avantajlarına sahip olan dijital baskılı gergi tavan uygulamalarında yüzlerce seçenek içerisinden tercih yapılarak tavan masmavi bir akvaryuma, yemyeşil bir bahçeye, çiçeklerle bezeli bir tabloya ya da insanı içine çeken 3 boyutlu bir figüre dönüştürülebilir. Ayrıca isteğe göre çeşitli karakterlerin, dini sembollerin, hayvan figürlerinin yada soyut çalışmaların yer aldığı tasarımlarda tercih edilebilir.

 

DECO GERGİ olarak biz, dijital baskıda solma, sararma, çatlama gibi sorun çıkarmayan UV ultraviyole baskı teknolojisini kullanmaktayız. UV ultraviyole dijital baskı sistemi tavan, duvar uygulamalarının yanı sıra 3 boyutlu gergi tavan, duvar kağıdı ve mobilya tasarımlarında da kullanılmaktadır.

Son teknolojiye sahip baskı makinelerimizden çıkan ürünlerde kesinlikle baskı/kafa izi gibi sorunlar göremezsiniz. Gergi tavan atölyemizde üretilen tüm gergi tavan modelleri üretim hataları ve malzeme kalitesi kaynaklı sorunlara karşı on (10) yıl firmamız garantisindedir.

Web sitemizde, BASKI GÖRSELLERİ sayfamızda bulunan 100.000 Yüz bine yakın resim, desen ve motiflerden seçeceğiniz görsellerin yanı sıra dilediğiniz bir görseli yüksek çözünürlükte bize ulaştırmanız durumunda da sadece size özel dijital baskılı gergi tavan üretimi yapabiliriz.

(Not: Unutmayın; Yüksek kalitede baskı için görselin minimum 300 DPİ çözünürlükte ve CMYK modunda 1/10 ölçekli, eps, jpeg, tif, pdf formatlarında olması gerekmektedir. Aksi durumda baskı sonrası seçtiğiniz görsel sizi mutlu etmeyebilir.)

Dijital baskılı gergi tavanlar ambiyansa uygun görsel, firma logoları vb. İçerikle yaşam alanlarına ait tasarımlara sınırsız bir dünya açar.

Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08 – 0535 688 70 94

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Sihirli dokunuşlarla tavan ve duvarlarınızda fark yaratır”

Posted in Ürün ve Hizmetlerimiz and tagged .

6 Comments

  1. Pingback: Erzincan Gergi Tavan | DECO GERGİ

  2. Pingback: Erzurum Gergi Tavan | DECO GERGİ

  3. Pingback: Giresun Gergi Tavan | DECO GERGİ

  4. Pingback: Gümüşhane Gergi Tavan | DECO GERGİ

  5. Pingback: Hatay Gergi Tavan | DECO GERGİ

  6. Pingback: İstanbul Gergi Tavan | DECO GERGİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir