Lake Gergi Tavan

RENKLİ LAKE GERGİ TAVANLAR

DECO GERGİ Lake Gergi Tavan

Renkli lake gergi tavanlar, uygulama yapılan mekânın bütün ışıltısını kendisinde toplayıp bire bir yansıtması sebebiyle günümüzde modern tasarımcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmekte olup, şık ve parıltılı dekorasyon isteyenlerin vazgeçilmez seçenekleri arasında yer almaktadır.

Lake parlaklığına sahip olan bu gergi malzemesi, mekândaki şatafatın tavana da taşınmasını sağlayarak dekorasyonla bütünlük sağlar. 120 farklı renk seçeneği ile altyapı gerektirmeksizin kapalı mekan tüm yaşam alanlarına uygulama yapılabilir. Renkli lake gergi tavan uygulamasında geniş renk yelpazesi içinden istenen renk seçilebilir ve seçilen gergi malzemesi her ortama uygulanabilir.

Renkli lake gergi tavanların yüzeyine istenilen aydınlatma (spot, avize, aplik vb.) Armatürü ek olarak uygulanabilir. Bu sayede aydınlatma sağlanır. Renkli lake doku pvc gergi tavan membran yüzeyinin parlak olması sebebiyle bu sayede ışıktan iki kat daha fazla fayda elde edilir.

Kesinlikle kir ve leke tutmayan ısı nem ve rutubetten de etkilenmeyen bu malzemeler ile tavan ve duvarlarınızı farklı renk seçeneği ile kaplayabilir özgün tasarımlar yaratabilirsiniz. Renk solması gibi bir durumun asla söz konusu dahi olmadığı, lake doku bu özelliğini çok uzun yıllar korumakta olup, klasik tavan ve duvar kaplama malzemelerinin ömrü ile kıyaslandığında da son derece ekonomik olduğu da aşikardır. Bu model ayrıca lake mobilyaların yer aldığı mutfak ve yatak odası gibi ortamlarda dekorasyonun mükemmel bir tamamlayıcısı olarak ta kullanılmaktadır.

Renkli lake gergi tavan malzemesi kullanılarak ayrıca 3 boyutlu modeller de hazırlanmaktadır. 3 boyutlu gergi sistemleri, belirli bir şekilde 3 boyutlu olarak hazırlanan metal bir iskelet üzerine gergi malzemesinin giydirilmesi ile yapılmaktadır. Bu modeller daha çok alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda, yapı dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılmaktadır.

Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Ürün ve Hizmetlerimiz and tagged , .

One Comment

  1. Merhaba Biz Tahran’da bir inşaat firması var. Biz işbirliği yapmak istiyoruz. Germe tavanlar için fiyat listesi gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir