DECO Gergi Tavan Sistemleri Hakkımızda

DECO Gergi Tavan Hakkımızda

DECO Gergi Tavan Sistemleri;

DECO Gergi Tavan Sistemleri Gergi Tavan Uygulamaları ve  Gergi Tavan üretimi konusunda faaliyetlerine 2016 yılı sonunda İstanbul ilinde başlamış ve kısa sürede Türkiye genelinde sektörün önde gelen firmaları arasına yerini almıştır.

DECO Gergi Tavan Sistemleri uzun yıllar özel sektörde çeşitli pozisyonlarda çalışmış iki arkadaşın kazandığı bilgi ve birikimi Gergi Tavan üretimi ve Gergi Tavan Uygulamaları alanına kazandırmak ve bu bilgi birikimi kazanca çevirmek üzere 2016 yılı sonunda kurulmuş oldukça genç bir firmadır.

Kendi makine parkurumuz (UV Baskı & Gergi Tavan Fitil Kaynağı) ve alanında uzman ekibimiz sayesinde Türkiye’de en kaliteli Gergi Tavanını en uygun fiyata ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız. Gün içinde saat 11:00 a kadar verilen siparişleri aynı gün kargo ile sevk ediyoruz. İddia ediyoruz bizden daha hızlısı ve kaliteyi bizden daha uygun fiyata sunan başka bir firma yok.

DECO Gergi Tavan Üretim Merkezi bugün Transparan Gergi Tavan, Dijital Baskılı Gergi Tavan, Renkli Doku Lake Gergi Tavan, Modüler Sistem Portatif Hazır Gergi Tavan, 3 Boyutlu 3D Form Gergi Tavan, 3 Boyutlu Duvar Kağıdı ve Her boyutta Kanvas Tablo imalatı yapmakta ve aynı zamanda Türkiye geneline toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir.

DECO Gergi Tavan Sistemlerinden temin edebileceğiniz başlıca gergi tavan malzemesi & montaj ekipmanları;

-Gergi Tavan Fitili / Ülkemizdeki Gergi Tavan montaj sisteminin olmazsa olmazıdır ve mutlaka Gergi Tavan mebranının tüm kenarlarına kaynak/yapışık olması gerekmektedir.

-Beyaz Renk Tamir Bandı / Gergi Tavan Fitilinin birleşme noktasında daha düzgün bitişler elde etmeniz için gerekli bir malzemedir.

-502 Japon Yapıştırıcı / Gergi Tavan Fitilini Gergi Tavan membranına yapıştırmak için kullanılır. Montaj sırasında çıkan fitil açma veya kumaş yırtılması gibi sorunların giderilmesi içinde kullanılır.

-Gergi Tavan Montaj Profili / Gergi Tavan Montajının ülkemizdeki montaj sisteminde olmazsa olmazıdır ve montaj için mutlaka gereklidir.

-Gergi Tavan Montaj Splatulası / Gergi Tavan ustasının montajı daha kolay şekilde yapması için en önemli alet/edevatıdır. İyi bir Gergi Tavan ustasının her çeşit gergi tavan spatulasını takım çantasında mutlaka bulundurması gerekir. Aksi durumda Gergi Tavan montajı işkenceye dönüşecektir.

-Gergi Tavan Isıtıcı Brülör / Gerek ülkemizde ve gerekse tüm dünyada ki Gergi Tavan Montaj Sisteminde Gergi Tavan Isıtıcı Brülör olmazsa olmaz önemli bir malzemedir. Brülör sayesinde gergi tavan membranı kolayca ısıtılıp, montajın kusursuz şekilde yapılmasına imkan verir.