Neden Gergi Tavan Niye DECO GERGİ

DECO GERGİ markalı PVC Gergi Tavanları tercih etmeniz için size 10 neden 10 gerekçe sunuyoruz.

DECO GERGİ TAVAN

  1. Esnek Yapı & Sınırsız Seçenek

Gergi Tavanı bir ressamın tuvali gibi düşünebilir, onu nasıl isterseniz o şekilde tasarlayıp, Dizayn edebilirsiniz. Duvar ve tavan tasarımı konusunda başka hiçbir alternatif size bu kadar esnek bir seçenek imkanı sunmaz. Gergi Tavan sayesinde her türlü alt yapı tesisatını (elektrik, sıhhi, havalandırma vb) gizleyebilir bu tesisatları izole etmek için ayrıca harcama yapmanıza gerek kalmaz. Esnek yapısı ve kolay uygulanabilirliği sayesinde her türlü formu (eğri, dalgallı, kemer, oval, kare, elips vb) çok rahat şekilde alır. Her mekana, her yüzeye ve her forma her durumda kusursuz uyum sağlar. Sınırsız renk, sınırsız doku, sınırsız desen ve sınırsız fotoğraf baskısı imkanı sunar. Kısacası DECO GERGİ ile Gergi Tavanlarda seçenekler sınırsız hayal dünyası oldukça geniştir. Sizde DECO GERGİ sayesinde duvar ve tavan tasarım yaratıcılığında sınır tanımayın.

DİJİTAL BASKILI GERGİ TAVAN

  1. 10 Yıl Garanti & Düşük Bakım Maliyeti

DECO GERGİ olarak imalatını ve montaj uygulamasını yaptığımız germe tavanlara üretim gücü ve kalitemize güvenerek 10 yıllık bir garanti sunuyoruz. 10 Yıl içerisinde solma, sararma ve sarkma gibi sorunlar yaşamazsınız. Germe tavanların temizlenmesi oldukça kolaydır. Nemli ve ıslak ortamlarda dahi korozyona uğramazlar. Germe tavanlar deterjan veya diğer kimyasal maddelerin yoğuşmasından oluşan nem ve buhardan etkilenmez tepki göstermezler. Geleneksel sıvalı bir tavan ve duvardan beklenebilecek herhangi bir çatlama, pullanma veya sıva boya soyulması gibi sorunlar kesinlikle olmaz ve görülmez.

IŞIKLI DOKU TRANSPARAN GERGİ TAVAN

  1. Uygun Fiyat Düşük Maliyet

DECO GERGİ Çok kısa sürede üretim ve montaj imkanı sunar. Bu sayede zaman ve birçok maliyetten tasarruf sağlar. Gergi tavanlar, sıvalı (kuru duvar) tavanlar, 60x60 vb tavan plakaları veya diğer çerçeveli tavan sistemleri gibi geleneksel alternatiflerinden çok daha iyi fiyat avantajına sahiptir.

  1. 3 Boyutlu Görüntüsü ile Vay be Mükemmel Dedirtecek Dijital Baskı

Gergi Tavanların en çok tercih edilen yönlerinden birisi de budur ki dijital baskı sayesinde istediğiniz herhangi bir tasarımın, iş yeri veya eviniz için gerçek bir 'vay be mükemmel' faktörü oluşturmasına olanak verir. Bu sayede şirketler firma yada marka logoları gibi en çok satan bir ürününü sergileyen eşsiz bir tavan yada duvar oluşturabilir. Bulutlu mavi bir gökyüzü evler için popüler seçimdir. Daha fazla ilham almak için BASKI GÖRSELLERİ sayfamıza bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

RENKLİ DOKU LAKE GERGİ TAVAN

  1. Hızlı Kurulum & Aşırı Toz, Toprak Oluşturmayan Montaj

Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde bir gün içinde, bir günün altında, hatta bazen birkaç saatte, oldukça hızlı montaj. Montaj esnasında bile evinizi veya iş yerinizi kullanmaya devam edersiniz herhangi bir kesinti olmaz. Boya, badana vb. şekilde yapılan tadilatlarda oluşan inşaat görüntüsü DECO GERGİ ile oluşmaz.

MODÜLER SİSTEM HAZIR GERGİ TAVAN

  1. Temizlik (Hijyen) & Sağlık

DECO GERGİ markalı Gergi tavanların temizlenmesi oldukça kolaydır. Anti statik ve Anti bakteriyeldir. Toz tutmaz, mikrop barındırmaz. Yüksek rutubet ve nem içeren mekanlarda dahi kullanıma uygundur. Korozyona uğramaz yoğunlaşma yapmaz veya nemden zarar görmezler.  Bu nedenle sağlık veya eğitim kurumlarında steril bir ortam gerektiren tavanlar için kuşku duymadan güvenle önerilebilir.

  1. Tasarruf & Enerji Verimliliği

Gergi tavan ile yapılara ait mevcut tavan arasında hava boşluğu vardır. Bu hava boşluğu sayesinde ısı izolasyonu sağlanır ve ısı kayıpları minimize edilir. Bu sayede gergi tavan bulunan bir ortamın soğuması veya ısıtılması için daha az enerjiye ihtiyaç duyulur. Ayrıca gergi tavanların aydınlatmasında kullanılan düşük enerji tüketimine sahip LED sayesinde daha fazla enerji tasarrufu elde edilir.

  1. Mükemmel Görünüş ve Pürüzsüz Yüzeyler

Her çeşit gergi tavan ile, ışıl, ışıl harika görünen oldukça düz ve profesyonel bir yüzey elde edebilirsiniz. Sınırsız renk ve kişiye özel tasarım seçenekleri oldukça fazla hatta sınırsızdır. DECO GERGİ ile size özgü tasarımlarla tavan yada duvarlarınızda oluşan tüm darbeleri, çatlamaları ve renk değişimlerini çok kolay şekilde gizleyebilirsiniz.

3BOYUTLU 3D FORM GERGİ TAVAN

  1. Kolay Değişim İmkanı

Gergi tavanlar alüminyum montaj profilleri sayesinde duvarlarınıza monte edilmiştir. Yaşam alanlarınıza ait duvar ve tavanlarda tasarım değişikliğine gitmek istediğinizde eskisini çıkartıp yenisini takmak son derece basit ve zahmetsizdir.

  1. Güvenli ve Güvenilir

DECO GERGİ markalı Gergi Tavan membranları yüksek ısı ve alevde dahi yanmaz ve normal pvc malzemeler gibi yanarak damlama yapmazlar. Bu ürünler su geçirmezdir ve odaları sızıntı ve su taşkınları tehlikesine karşı korur. Bir sızıntı meydana gelse dahi, tavan suya uyum sağlamak için genişler ve suyu hapseder. Güvenli bir şekilde gergi tavana zarar vermeden su boşaltılırsa çok kısa sürede gergi tavan eski formunu geri alır dokusu ve yüzeyi etkilenmez. Gergi Tavanlar oldukça hafiftir ve binanızın taşıyıcı konstrüksiyonlarına yük bindirmezler. Deprem vb doğal afetlerde yaralanmaya sebep olmaz son derece güvenli ve çevreci bir üründür.