Hazır Panel Gergi Tavan

HAZIR PANEL GERGİ TAVAN

DECO GERGİ Hazır Panel Gergi Tavan

Deco gergi tavan sistemleri hazır panel gergi tavan aydınlatma ekipmanları ile tavan tasarımlarında, pratik çözüm olanakları elinizin altındadır. 95ø, 125ø, 155ø, 185ø çapında dairesel ve 30×30, 60×60, 90×90, 120×120, 30×60, 30×90, 30×120 cm ölçülerinde kullanılabilecek modüler/portatif/hazır panel gergi tavan aydınlatma çözümlerimiz bulunmaktadır.

Kare, dikdörtgen, elips, üçgen ve dairesel formda üretilen mobilya/metal havuzlar, belirtilen ölçülerde imal edilip, montajı gerçekleştirilir. Bu aydınlatma ekipmanlarında tercihe göre ışıklı doku transparan veya UV dijital baskı gergi tavan yapılabilir.

Hazır gergi tavan aydınlatma seçenekleri ise t5 flüoresan, şerit led, smd led veya rgb led olarak dizayn edilmektedir. Uygulama yaparken hazır ekipmanları kullanmak, zaman ve montaj açısından oldukça avantajlı olup konut tipi proje uygulamalarında bu model çokça tercih edilmektedir.

Deco gergi tavan sistemleri olarak, istediğiniz ölçülerde hazır panel gergi tavan aydınlatma ürünleri üretebiliyoruz. Dilerseniz bu panelleri, ev, ofis veya aklınıza gelebilecek tüm mekânlarda aydınlatma armatürü haricinde reklam, sürpriz veya sevgi gösterisi içinde kullanabilirsiniz. Bu panelleri istediğiniz ebatlarda, tercih edeceğiniz bir resim, motif, işletme logosu veya sadece yazı baskılı olarak ta üretebiliyoruz.

Unutmayın ev veya iş yerinize gergi tavan uygulaması yaptırabilmeniz için minimum 15 cm derinliğinde havuzlar olması gerekir, bu havuz yoksa uygulama yapılacak alana genelde alçıpan havuz yapılır, bu durum da maalesef mekanı inşaat ortamına çevirir. Deco gergi tavan sistemleri tarafından üretilen, hazır sistem gergi tavanlar ise uygulama yapılacak alanda bir kirlilik yaratmaz (eşyalı mekanlarda bile) hızlı ve kolay bir şekilde uygulanır. Hazır sistem panel gergi tavanların derinlik ölçüsü 7 veya 9 cm olduğu için, tavan yüksekliği alçak olan mekanlarda tavanı çok fazla aşağı çekmez.

Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Ürün ve Hizmetlerimiz.

Bir cevap yazın