Gergi Tavan Bakım Onarım – İkra İmar Planlama

Gergi Tavan Bakım Onarım – İkra İmar Planlama

Gergi Tavan Bakım Onarım – İkra İmar Planlama

Transparan Gergi Tavan Bakım, Onarım ve Servis Hizmeti “DECO GERGİ”

Tarih: 13.07.2017

Yer: Konur Apartmanı Şişli / İstanbul – İkra İmar Planlama

Müşteri: İKRA İMAR PLANLAMA

İşin Tanımı & Detayı: 2 Ayrı Transparan Gergi Tavan Aydınlatma Sistemi arıza yapmış, mevcut Led ve Trafolar çalışmıyordu.

DECO GERGİ olarak müşterimize sunduğumuz çözüm önerisi ve fiyat teklifi kabul edilmiş, her iki gergi tavana ait aydınlatma ekipmanları komple yenilenmiştir.

Her bir gergi tavanda (90*340 cm ölçüsünde) daha önce 1 adet 15 amper trafo ve 25 metre tül tek çipli dış mekan şerit led kullanılmış. DECO GERGİ olarak biz, her bir gergi tavanda, 2 adet 16,5 amper MERVESAN marka trafo ve 28 metre tül A++ Kalite 3 Çip 60 ‘lık Double PCB Şerit Led kullandık.

İşlem sonrası Siyahla Beyaz arasında ki fark kadar bir önceki ışık gücü ile bizim yaptığımız arasında fark söz konusu olacak ki müşterimizin şaşkınlığı ve memnuniyeti gerçekten görülmeye değerdi. Değerli müşterimiz; İKRA İMAR PLANLAMA firmasına bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, Daha aydınlık yarınları keyifle ve mutlulukla yaşamalarını dileriz…

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı “Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Sizde; Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı
“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Referanslarımız and tagged , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir