Gergi Tavan Montajı – Aydın Mekanik

Gergi Tavan Montajı – AYDIN MEKANİK

Dijital Baskılı Gergi Tavan Montajı “DECO GERGİ”

Tarih: 23.08.2017 Çarşamba

Yer: Seyrantepe – Kağıthane / İstanbul

Müşteri: AYDIN MEKANİK – EMİN BEY

İşin Tanımı & Detayı: 154,5*234,5 Ölçüsünde bir adet ahşap ve alçıpan malzemeden özel olarak hazırlanan havuza “Dijital Baskılı Gergi Tavan Uygulaması” hizmeti

Müşterimiz Emin beyin, Resim Arşivimizde “Desen ve Soyut Şekliller” kategorisinden beğendiği girdap görünümlü resmin kullanıldığı bir adet 3,63 m2 dijital baskılı gergi tavanın üretimi ve montajı firmamız tarafından yapılmıştır.

Bu uygulamada Gergi Tavan Aydınlatmasında 20 metre tül A++ Kalite 3 Çip 60’ lık Double PCB Şerit Led + 1 adet 23 Amper MERVESAN marka trafo kullanılmıştır.

Her aşaması (gergi tavan imalatı, gergi tavan montajı, gergi tavan aydınlatması,) alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmış ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Değerli müşterimiz; Aydın Mekanik firma sahibi Emin bey e bizi tercih ettiği için teşekkür eder, Daha aydınlık yarınları keyifle, mutlulukla ve sağlıkla yaşamalarını dileriz.

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı “Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Sizde; Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı
“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Referanslarımız and tagged , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir