Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır

DECO GERGİ Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır

Duvar ve Tavan dekorasyonu konusunda hizmet veren bir, çok kişi ve firmanın son yıllarda gözdesi haline gelen Gergi Tavan hizmet satışı (montajı, uygulaması) ile ilgili bir, çok kişinin bu işin yani, Gergi Tavan Montajının nasılın yapıldığı konusunda arayışlar içinde olduğu bilinmektedir. Konuyla ilgili çok fazla eğitim materyali maalesef yok.

Gergi Tavan Montajında öncelikle pvc membranın gerileceği alanın ölçüsü düzgün ve dikkatli bir şekilde alınarak pvc membranın alınan ölçüye göre hazırlatılması veya hazırlanması gerekmektedir.

Gergi Tavan Montajında yine bu iş için, özel olarak üretilmiş alüminyum gergi tavan montaj profilleri kullanılmaktadır ve ikinci aşamada bu profillerin duvara monte edilmesi gerekmektedir.

Üçüncü ve son aşamada pvc membran (gergi tavan kumaşı) ısıtılarak daha esnek hal alması sağlanır ve gergi tavan spatulası yardımı ile gergi tavan montaj profilleri ne takılır.

DECO GERGİ olarak Gergi Tavan montajının nasıl yapıldığına dair arayış içinde olan insanlara ve siz müşterilerimize fikir vermesi adına bu makaleyi hazırladık ve sizlerle paylaşıyoruz.

Yurt dışında oldukça profesyonel bir montaj ekibi Gergi Tavan Montajı ile ilgili bu videoyu hazırlamış ve bizlerle paylaşmıştır. Meslektaşlarımızın emeğine teşekkür ediyor, DECO GERGİ olarak bizde sizlerle paylaşıyoruz. Umarım Gergi Tavan Montajının nasıl yapıldığı konusunda bu makale ve video size fikir verir, yardımcı olur. 

Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08 – 0535 688 70 94

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı
"Sihirli dokunuşlarla tavan ve duvarlarınızda fark yaratır"

Posted in Faydalı Bilgiler and tagged , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir