Gergi Tavan Montajı – Osmanlı Et Mangal

Gergi Tavan Montajı – Osmanlı Et Mangal

Gergi Tavan Montajı – Osmanlı Et Mangal

Dijital Baskılı Gergi Tavan Montajı “DECO GERGİ”

Tarih: 22.07.2017

Yer: Çekoil – 2 Y Market Kartepe / Kocaeli

Müşteri: OSMANLI ET MANGAL

İşin Tanımı & Detayı: 102,5X631 CM Ölçüsünde Alçıpan’dan özel olarak hazırlanan alana “Dijital Baskılı Gergi Tavan Uygulaması”

DECO GERGİ olarak, tasarım çalışması müşterimiz tarafından hazırlatılan görsel kullanarak 6,47 m2 dijital baskılı gergi tavanın UV (utraviyole) baskısını, gergi tavan kenar fitilini, 1 gün içinde tamamlayıp, Kocaeli – İzmit Kartepe’ de montajını gerçekleştirdik.

Bu uygulamamızda Gergi Tavan Aydınlatmasında 50 metre tül A++ Kalite 3 Çip 60’ lık Double PCB Şerit Led ve 2 adet 29,5 Amper MERVESAN marka trafo kullandık.

Her aşaması (gergi tavan imalatı, gergi tavan montajı, gergi tavan aydınlatması) alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmış ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Değerli müşterimiz; OSMANLI ET MANGAL firmasına bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, Daha aydınlık yarınları keyifle ve mutlulukla yaşamalarını dileriz…

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı “Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Sizde; Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı
“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Referanslarımız and tagged , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir