Gümüşhane Gergi Tavan

GÜMÜŞHANE GERGİ TAVAN

DECO GERGİ Gümüşhane Gergi Tavan

Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı DECO GERGİ, olarak Gümüşhane Gergi Tavan işlerinizde çözüm ortağınız olmaya adayız.

Gergi Tavan işine girmeyi düşünüyorsunuz ama karar veremediniz mi? Arayın bizi bilgi ve tecrübemizi sizinle paylaşalım.

Gergi Tavan malzemesi alacaksınız ama nereden, ne şekilde ve kimden alacağınız konusunda henüz karar veremediniz mi? Arayın bizi karar vermenize yardımcı olalım.

Gümüşhane Germe Asma Tavan, Gümüşhane Yıldızlı Gergi Tavan, Gümüşhane Gökyüzü Gergi Tavan, Gümüşhane Barrisol Gergi Tavan, Gümüşhane Germe Tavan, Gümüşhane Işıklı Tavan, Gümüşhane Asma Tavan ve daha fazlası… Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeline yönelik sipariş vermek veya gergi tavan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz… 0216 611 86 01 – 0552 237 03 08

Gümüşhane Gergi Tavan firması Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı DECO GERGİ olarak, Gergi Tavan İmalatı, Türkiye geneline toptan ve perakende satışı, İstanbul ili ve çevresine montaj, bakım onarım ve servis hizmeti vermekteyiz.

Gergi Tavan üretimini; Siz müşterilerimizin tercihine göre, Uzak Doğu STRETCH CEILING marka, Alman RENOLİT marka ve Fransız Alkor Draka marka gibi PVC Gergi Tavan Membranları (Gergi Tavan Bezi) kullanarak. Yüksek kalitede ve solvent içermeyen UV Ultraviyole Gergi Tavan baskısı ve Gergi Tavan kenar fitil kaynağını kendi atölyemizde, alanında uzman ekibimiz tarafından kendi makine parkurumuzda en ince ayrıntısına kadar profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Son teknolojiye sahip baskı makinelerimizden çıkan ürünlerde kesinlikle baskı/kafa izi gibi sorunlar yaşamazsınız. Gergi Tavan atölyemizde üretilen tüm gergi tavan ürünleri üretim hataları ve malzeme kalitesi kaynaklı sorunlara karşı on (10) yıl firmamız garantisindedir.

Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı DECO GERGİ olarak Gümüşhane ili ve tüm Türkiye geneline Gergi Tavan Malzemesi satışımız vardır. Her ölçüde ve her çeşit gergi tavan modeli için en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Dijital Baskılı Gergi Tavan GümüşhaneIşıklı Doku Transparan Gergi Tavan GümüşhaneRenkli Doku Lake Gergi Tavan GümüşhaneGümüşhane Gergi Tavan Resimleri

Şimdi Gümüşhane’ de Duvar ve tavanlar DECO GERGİ ürünleri ile çok daha estetik çok daha güzel.

DECO GERGİ Duvar ve Tavan Dekorasyon Uzmanı

“Duvar ve tavanlarınız için dekoratif çözümler, sihirli dokunuşlar”

Posted in Satış Yaptığımız Bölgeler and tagged , .

2 Comments

  1. Merhaba,hayırlı işler ben inşaatlarda asma tavan ,alçı ve boya işleri yapan bir kardeşinizin.Ben Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde ikamet ediyorum,sizden gergi tavanı bana öğretmeniyle birlikte sizinle çalışmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz teşekkürler

    • Tacettin Bey, merhaba
      Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
      Firma Yetkilimiz; Hasan Göncü beye 0552 237 03 08 bu numaradan ulaşarak “Gergi Tavan” uygulamaları, araç, gereç ve malzemelerine yönelik detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir